Lifestyle’owy portal psychologiczny, prezentujący treści
z dziedziny psychologii i rozwoju osobistego w lekkiej i przystępnej formie.

Portal Zwierciadło.pl, podejmując tą samą tematykę, co magazyn, dostosowuje przekaz do współczesnych realiów internetowych. Choć na pierwszy rzut oka współczesny internet to chaotyczna pustynia, przeładowana przekazami i informacjami wątpliwej proweniencji, zapewnia on wiele możliwości działania, niedostępnych dla klasycznych mediów drukowanych.Korzystając z kilkudziesięciu lat doświadczenia w tworzeniu treści z zakresu psychologii i rozwoju osobistego, stworzyliśmy miejsce, w którym każdy zainteresowany odnajdzie interesującą go wiedzę, a także zyska nowe kanały ekspresji.

Nasz serwis stworzony został w duchu „poznawaj, twórz i rozmawiaj”. Większość treści pochodzi od redakcji naszych magazynów – są one dobierane tak, by zapewniać komplementarny zestaw informacji na dany dzień. Wprowadzony podział na główne kategorie treściowe pozwala na kierunkowanie ruchu, zaś szereg opcji społecznościowych gwarantuje, że nasze treści żyją również poza stroną, np. na licznych portalach społecznościowych. System komentarzy gromadzi aktywną i dynamiczną grupę czytelników, którzy gotowi są do dzielenia się między sobą swoimi pasjami, zainteresowaniami i opiniami na intrygujące ich tematy,

Współczesny internauta nie chce być biernym odbiorcą – nie tylko oczekuje możliwości współtworzenia społeczności poprzez komentowanie, ale chce także tworzyć własne treści, by następnie udostępnić je osobom o podobnych zainteresowaniach. Portal Zwierciadło.pl zapewnia w tym celu darmowy system blogów, wykorzystywany zarówno przez przeciętnych czytelników, jak i redaktorów magazynów oraz gości specjalnych. Najlepsze treści mają gwarancję dalszego życia na głównych stronach portalu. Co więcej, użytkownicy mogą również tworzyć własne społeczności, korzystając z systemu for i narzędzia do tworzenia własnych grup zainteresowań.

Portal Zwierciadło.pl to rozbudowana i dynamiczna strona, o unikatowym profilu użytkowników. Dokładamy wszelkich starań, aby odzwierciedlał przyjętą przez nas wizję świata i życia. Sprawdź to sam!

Redakcja

sekretarz redakcji
Aleksandra Mijakoska a.mijakoska@zwierciadlo.pl

redaktorzy
Przemysław Dobrzyński p.dobrzynski@zwierciadlo.pl
Katarzyna Margielska k.margielska@zwierciadlo.pl

promocja i PR
Michał Chmieliński m.chmielinski@zwierciadlo.pl

reklama
Justyna Buczyńska-Skubij j.buczynska@zwierciadlo.pl

programista
Marek Szot m.szot@zwierciadlo.pl