Rozwijając obecność na rynku wydawniczym, Grupa Zwierciadło aktywnie rozwija dział książek, współpracując z najbardziej poczytnymi autorami.

Pierwszą książką wydaną przez Dział Książek Wydawnictwa Zwierciadło był zbiór felietonów Katarzyny Miller – „Nie bój się życia”. Publikacja autorki związanej z magazynem „Zwierciadło” ukazała się we wrześniu 2010 r. i już po tygodniu znalazła się na listach bestsellerów. W 2010 r. ukazały się również m.in. „Biznes, czyli kupa ludzi” Miłosza Brzezińskiego oraz „Wielkie Ucieczki”, o ludziach, którzy zbiegli z PRL-u (we współpracy z telewizją TVN). Tegoroczne publikacje to m.in. „Sny, które budzą” Wojciecha Eichelbergera i Tomasza Jastruna, „Kto pyta, nie błądzi – rozmowy wielkich i niewielkich” Beaty Tadli. Wydaliśmy także „Alfabet Księdza Bonieckiego” – rozmowy księdza Adama Bonieckiego z Karoliną Morelowską, „Trzeba czasem zażartować” księdza Bonieckiego i „12 rozmów o miłości – rok po katastrofie” Joanna Racewicz.

W najbliższych planach wydawnictwa są m.in. „Męskie pół świata” Wojciecha Eichelbergera i Tomasza Jastruna, „Kup kochance męża kwiaty” Katarzyny Miller oraz „Maja w ogrodzie” Mai Popielarskiej.