Pierwsza polska agencja full service branży custom i content publishing. Firma jest laureatem 9 nagród Pearl Awards międzynarodowego stowarzyszenia Custom Content Council w Nowym Jorku.

Jesteśmy najstarszą i najbardziej renomowaną agencją custom i content publishingową w Polsce oraz jedną z najstarszych w Europie. Gromadzone przez prawie 14 lat doświadczenie, 30-osobowy, zgrany zespół profesjonalistów oraz doskonałe wyczucie estetyki zostały docenione przez największe na świecie stowarzyszenie agencji prasy na zlecenie, Custom Content Council, które już od trzech lat regularnie nagradza nasze produkcje m.in. tytułami najlepszych magazynów i najlepszych layoutów świata! Dotychczas, jako jedyna agencja w Polsce i w tej części Europy, zdobyliśmy aż 9 statuetek Pearl Awards – najważniejszych nagród na światowym rynku custom i content publishingu. Od października 2010 r. jesteśmy częścią Wydawnictwa Zwierciadło. W styczniu 2011 r. nabyliśmy spółkę StoryGroup, co pozwoliło nam na poszerzenie oferty o działania z zakresu komunikacji oraz eventów.

Obecnie pracujemy dla prawie 50 firm, dla których przygotowujemy i prowadzimy czasopisma zewnętrzne i wewnętrzne, newslettery i e-newslettery, strony internetowe, obsługujemy również klasyczne narzędzia social media – blogi, grupy dyskusyjne oraz portale społecznościowe. Bazujemy na najnowocześniejszych technologiach, a nasz zespół tworzą wydawcy z wieloletnim doświadczeniem w dziennikarstwie, marketingu i public relations oraz graficy mogący się pochwalić wyróżnieniami ASP, ogromnym doświadczeniem, kreatywnością, a także wyjątkowym wyczuciem stylu i designu.

Od początku działalności naszym głównym mottem było „When you expect more in publishing”. Dziś to nie tylko hasło, ale i jeden z motorów naszego działania. Wy również możecie się o tym przekonać! Zapraszamy.