11 maja ukazało się czerwcowe wydanie miesięcznika „Zwierciadło” (Wydawnictwo Zwierciadło Sp. z o.o. ) w odświeżonej formule i jubileuszowej cenie 4,99 zł . Nowa makieta, nowi autorzy, więcej fotoreportaży i wywiadów z udziałem znanych postaci życia publicznego to tylko część wprowadzonych zmian.

Bohaterką czerwcowej okładki jest Adele w obiektywie Annie Leibovitz. Ponadto w numerze m.in.: fotoreportaż z Bhutanu, najszczęśliwszego miejsca na świecie, Jude Law, Hanna Krall, Radzimir Dębski, Zbigniew i Michał Lew-Starowicz.
Sprzedaż wydania wsparta jest kampanią TV (TVP1, TVP2, TVN, TVN24, Polsat,  Premium TV) , prasową,  kinową,  Internetową oraz w punktach sprzedaży prasy.

W nowym Zwierciadle wprowadzona została nowoczesna i przyjazna szata graficzna,  bogatsza w niepowtarzalne, sugestywne zdjęcia renomowanych autorów. Tematy zostały będą wzbogacone i urozmaicone ilustracjami oraz zabiegami graficznymi, ułatwiającymi nawigację. Dzięki temu Czytelniczka ma  poczucie obcowania z pismem jeszcze bardziej luksusowym i nowoczesnym. Autorem nowej szaty graficznej jest Maciej Kaukus.

Poruszane tematy w większym stopniu będą dotyczyły zjawisk i problemów społecznych, aktualnym trendom oraz życiowym potrzebom Polaków, choć nie tylko. Zmianie uległ również claim magazynu; „Widzisz więcej” to nowe hasło, które oddaje aspirujący charakter pisma. Ideą nowego hasła jest pokazanie Zwierciadła jako pisma bardziej otwartego na zewnętrzny świat,  a mniej skoncentrowanego na życiu wewnętrznym. Zaproponowana formuła magazynu jeszcze lepiej odpowiada na potrzeby kobiet w Polsce .

Wśród nowych autorów pojawią się m.in.: Dorota Mierzejewska, Artur Zaborski (wywiady z gwiazdami), Robert Komos (kultura), Rafał Malicki (design), Agata Brandt (psychologia, tematy społeczne), Ewa Pągowska (psychologia), Krzysztof Stephan (reportaż),

Rubrykę kulinarną, od czerwcowego wydania, poprowadzi Karol Okrasa.  Nowym formatem na łamach Zwierciadła jest m.in. rubryka „Jest się z czego cieszyć”, fotoreportaż, nowinki psychologiczne, przegląd portali społecznościowych.

Czerwcowe wydanie miesięcznika Zwierciadło ukaże się w objętości 240 stron, w nakładzie 160 tys. egz. i w urodzinowej cenie 4,99 zł.

NOWY SPOT ZWIERCIADLA

https://www.youtube.com/watch?v=m7HtXBMTkc0&feature=youtu.be

Wstecz