W czwartek,  17 listopada, w sprzedaży pojawiło się grudniowe wydanie miesięcznika Zwierciadło (Wydawnictwo Zwierciadło) z wyjątkowym duetem: Agatą Kuleszą i Katarzyną Nosowską na okładce oraz książką „Słodko, zdrowo, świątecznie” Moniki Mrozowskiej.

Książka zwiera przepisy na świąteczne desery i jest propozycją dla wszystkich, którzy w trakcie świąt chcą jeść nie tylko pysznie, ale również zdrowo i bez poczucia winy.

Bohaterkami grudniowej okładki są wybitne polskie artystki i wieloletnie przyjaciółki – aktorka Agata Kulesza i wokalistka, autorka tekstów Katarzyna Nosowska. „Myślę, że wykraczamy poza rachunek prawdopodobieństwa. Bo jakie są szanse, że w jednej klasie C ze Szczecina spotkają się dwie przyszłe tytularne ambasadorki tego miasta? To aż głupie.” – mówi Nosowska. O tym, która z nich błyskawicznie przechodzi od bólu głowy do organizowania sobie pogrzebu, w której kochali się wszyscy chłopcy w podstawówce oraz o innych nieznanych historiach przyjaciółek z dzieciństwa – opowiadają we wspólnej rozmowie dla Zwierciadła

Polecane tematy bieżącego wydania:

  • TEMAT MIESIĄCA: Po co nam samotność

Bycie razem nie tylko od święta wychodzi nam coraz gorzej, natomiast bycie solo
– coraz lepiej. Mimo, iż próbujemy budować związki, wielu z nas ostatecznie wybiera niezależność, wolność, możliwość samorealizacji. Dlaczego wielu młodych ludzi żyje w pojedynkę i nad rodzinę przedkłada ambicje zawodowe? Czy samotność się opłaca oraz jak odróżnić chwilowe osamotnienie od niszczącej samotności?

  • SPOTKANIA: LATAWICE. Spadochroniarski team No Mercy

Ścigają się z grawitacją i z czasem – spadają z prędkością ok. 200 km/h. Team No Mercy to pierwszy kobiecy zespół w historii, który reprezentuje Polskę w zespołowej akrobacji spadochronowej. Już po dwóch latach trafiły do pierwszej dziesiątki najlepszych na świecie, niedawno zdobyły złoto na mistrzostwach Polski. Choć każda z dziewczyn jest inna, łączy je niezwykła pasja do skakania.

  • ŻYCIE WEWNĘTRZNE Jak wychowuje Muniek Staszczyk

„Wiadomo, że jak człowiek dojrzewa, to ma ze starymi konflikty, ale potem się do nich wraca. Nie ma rodzin perfekcyjnych, w każdej są jakieś rany.” – mówi Muniek Staszczyk – lider zespołu T.Love- ojciec Janka i Marysi. Na nowej płycie w piosence „Moi rodzice” śpiewa:  „Nie wstydzę się powiedzieć: kocham Was”.

  • AKCJA CHARYTATYWNA „BIBLIOTEKA DOBRYCH MYŚLI ZWIERCIADŁA”

Kolejna odsłona akcji charytatywnej „Biblioteka Dobrych Myśli Zwierciadła”: znane osoby przekazują na aukcję książki, które pomogły im poradzić sobie z trudną sytuacją, zainspirowały do działania, a nawet odmieniły ich losy. Każda z podarowanych książek, opatrzona dedykacją lub osobistymi notatkami, zostanie zlicytowana na portalu partnera akcji – Charytatywni.allegro.pl, a zebrane pieniądze – przekazane Fundacji „Serdecznik”.

W numerze grudniowym wokalistka jazzowa Monika Borzym opowiada o książce „Idiota” Fiodora Dostojewskiego. Na aukcji będzie można licytować również książki przekazane przez Edytę Jungowską i Katarzynę Błażejewską-Stuhr.

Grudniowe wydanie miesięcznika „Zwierciadło” ukazało się w objętości 248 stron i w cenie 9,99 zł. (mutacja bez książki) oraz 13,99 zł (mutacja z książką). Sprzedaż wydania jest wsparta ogólnopolską kampanią w radio (Radio KOLOR, Radio Dla Ciebie), w internecie (FilmWeb.pl, dziennik.pl, Zwierciadlo.pl, Wp.pl, Onet.pl, poradnikzdrowie.pl, wformie24.pl, mowimyjak.pl, glamki.pl, przykawie.pl, sukcesnaszpilkach.pl, Facebook.pl charytatywni.allegro.pl oraz  Zwierciadlo.pl), w prasie (miesięcznik „Sens”, „Forbes” „Gazeta Prawna – Dodatek Kultura”, „Moje Mieszkanie”, „Dobre Wnętrze” „Co jest grane”, „M jak Mama” „SENS”, Wydanie Specjalne „Sens Stres”) oraz punktach sprzedaży HDS.

Wstecz