W czwartek,  11 sierpnia, w sprzedaży pojawi się wrześniowe wydanie miesięcznika Zwierciadło (Wydawnictwo Zwierciadło) z aktorką Izą Kuną na okładce. W numerze również akcja rabatowa „Zakupy z klasą”. W weekend 10-11 września, na czytelniczki Zwierciadła czekają zniżki do 80%, w ponad 2500 sklepów i punktów usługowych  w całej Polsce.

Bohaterką wrześniowego wydania jest Iza Kuna – aktorka, a także autorka książki „Klara” i debiutująca reżyserka. Jej nazwisko jest gwarancją jakości i przyciąga do kin. W rozmowie ze „Zwierciadłem” opowiada o swoim stosunku do pracy aktora: „Wykonuję swoją pracę najlepiej jak umiem. (…) Luksus w tym zawodzie postrzegam jako pracę i zarabianie pieniędzy, a do warunków luksusowych nie miałam szczęścia. Ale nie narzekam. Śmieszy mnie natomiast to wychowywanie potworów, to przyzwolenie na chamstwo i hucpę, kreowanie gwiazd, które się spóźniają, nie umieją tekstu, krzyczą na garderobiane.”

POLECANE TEMATY BIEŻĄCEGO WYDANIA

  • TEMAT MIESIĄCA: Już jesteś bogata

Pieniądze mogą dawać wolność i jednocześnie zniewalać. Stwarzać możliwości i je ograniczać. Używając pieniędzy do wzmacniania własnej pozycji i wizerunku, paradoksalnie je osłabiamy. Czy zatem warto o nie zabiegać? Jak zyskać finansową wolność?

  • SPOTKANIA: Tadeusz Rolke. Potęga dokumentu

Tadeusz Rolke – polski fotograf, nestor reportażu prasowego. Publikował w czasopismach „Ty i Ja”, „Stolica”, „Przekrój”. Fotografował wszystko: artystów, piękne kobiety, sztukę, modę, narkomanów, cyganów, opuszczone synagogi. Ostatnio wydał album „Rolke” a jego zdjęcia na nowo odkrywa młode pokolenie. W wywiadzie opowiada o fotografii i kobietach.

  • ŻYCIE WEWNĘTRZNE: Takie życie jaki seks

„Naszym życiem seksualnym kierują głównie schematy, to jak się kochamy dużo o nas mówi” – twierdzi Karo Akabal – sex coach, założycielka sex & love school dla kobiet. Jakie mity psują nasz seks? Czy pozycje seksualne odzwierciedlają dynamikę w związku?

  • AKCJA CHARYTATYWNA „BIBLIOTEKA DOBRYCH MYŚLI ZWIERCIADŁA”

Kolejna odsłona akcji charytatywnej „Biblioteka Dobrych Myśli Zwierciadła”, znane osoby przekazują na aukcję książki, które pomogły im poradzić sobie z trudną sytuacją, zainspirowały do działania, a nawet odmieniła ich losy. Każda z podarowanych książek, opatrzona dedykacją lub osobistymi notatkami, zostanie zlicytowana na portalu partnera akcji – Charytatywni.allegro.pl, a zebrane pieniądze – przekazane Fundacji „Serdecznik”.

W numerze Janina Ochojska działaczka humanitarna, założycielka PAH opowiada o książce „NieObcy”, która jest zbiorem opowiadań dotyczących tematu uchodźców w Polsce. Poza nią na aukcji będzie można licytować książki przekazane przez Rafała Królikowskiego i Jacka Braciaka.

Wrześniowe wydanie miesięcznika „Zwierciadło” ukaże się w objętości 220 stron, w nakładzie 120 tys.  i w cenie 9,99 zł. Sprzedaż wydania jest wsparta kampanią w radio (RMF FM, RMF Classic, Radio Kolor oraz RDC), Internecie (Onet.pl, WP.pl, Filmweb, Zwiercialo.pl) oraz w prasie (dodatku do Gazety Wyborczej: Co jest Grane, miesięczniku Sens, M jak Mieszkanie oraz Dobre Wnętrze).

Wstecz