W czwartek,  14 lipca, w sprzedaży pojawi się sierpniowe wydanie miesięcznika Zwierciadło z Krystyną Jandą na okładce (Wydawnictwo Zwierciadło). Do części nakładu został dołączony zestaw kosmetyków Perfecta BioLaser – krem oraz serum.

Bohaterką sierpniowego wydania jest Krystyna Janda – polska aktorka filmowa i teatralna, reżyserka – kobieta pełna sprzeczności. W rozmowie ze „Zwierciadłem” przyznaje: „Czuję w sobie porządek i chaos jednocześnie. (…) Jestem skuteczna, ale często zbyt szybka. Bywa, że przez to kogoś urażę, przy mojej otwartości i prawdomówności coś za mocno powiem dla dobra sprawy, dla czyjegoś dobra, często zanim pomyślę.” W wywiadzie tłumaczy, dlaczego publicznie głosi swoje odważne poglądy i opinie m.in. na portalach społecznościowych: „Jestem osobą publiczną, trzeba się odzywać w sprawach ważnych. To nasz obowiązek, ludzki, obywatelski, społeczny, środowiskowy. Są wartości wyższe, niż moje doraźne dobro, wartości, których trzeba bronić. Miałabym się za nic, gdybym się zachowywała i myślała inaczej.”

POLECANE TEMATY BIEŻĄCEGO WYDANIA

  • TEMAT MIESIĄCA: Jak być razem mimo różnic?

Odmienność w związku – źródło konfliktów czy klucz do szczęścia? Bycie razem to uczenie się różnic między partnerami. To, co nas wzajemnie przyciągnęło, równie dobrze może stać się uciążliwą przeszkodą. Jak radzić sobie z tym, co nas dzieli?

  • SPOTKANIA: Julia Pietrucha. Siła jest we mnie

Chociaż znana jest głównie z filmu, od zawsze bardziej ceniła muzykę i śpiewane przedstawienia w teatrze. Julia Pietrucha opowiada o swoim debiutanckim albumie „Parsley”, który samodzielnie wydała: „Na pewno musiałam znaleźć w sobie odwagę – opowiadać obcym ludziom o sobie nie jest łatwo. Ten album jest wyznaniem. Mówię nim wszem wobec, że wreszcie siebie zaakceptowałam.”

  • ŻYCIE WEWNĘTRZNE: Czytając mężczyznę

Czy mężczyźni myślą o własnej antykoncepcji i odpowiedzialności czy ciąża to tylko sprawa kobiety? Przerzucanie na partnerki odpowiedzialności w kwestii aborcji i wszelkich jej konsekwencji rujnuje relacje, a także ma niszczący wpływ na dzieci, które oddychają złością, żalem i poczuciem winy rodziców.

  • AKCJA CHARYTATYWNA „BIBLIOTEKA DOBRYCH MYŚLI ZWIERCIADŁA”

Kolejna odsłona akcji charytatywnej „Biblioteka Dobrych Myśli Zwierciadła”, w której znane osoby przekazują książki, które pomogły im poradzić sobie z trudną sytuacją, zainspirowały do działania, a nawet odmieniła ich losy. Każda z podarowanych książek, opatrzona dedykacją lub osobistymi notatkami, zostanie zlicytowana na portalu partnera akcji – Charytatywni.allegro.pl, a zebrane pieniądze – przekazane Fundacji „Serdecznik”.

W numerze podróżnik i polarnik Marek Kamiński opowiada o książce „Wyprawa” swojego autorstwa, która wpłynęła na jego życie. Poza nią na aukcji będzie można licytować książki przekazane przez Hannę Samson i Łukasza L.U.C-a Rostkowskiego.

Sierpniowe  wydanie miesięcznika „Zwierciadło” ukaże się w objętości 200 stron, w nakładzie 130 tys.  i w cenie 9,99 zł. (mutacja bez  kremów) oraz 13,99 zł (mutacja z kremami). Sprzedaż wydania jest wsparta kampanią w radio, Internecie oraz w prasie.

Wstecz