W czwartek, 14 stycznia w sprzedaży pojawiło się lutowe wydanie miesięcznika Zwierciadło (Wydawnictwo Zwierciadło). Do części nakładu dołączona została książeczka z filmowym hitem na DVD „Drugi Hotel Marigold” z Judi Dench, Richardem Gere  i  Maggie Smith.

„Drugi Hotel Marigold” to inteligentna i zabawna komedia – kontynuacja przeboju kinowego „Hotel Marigold” o mieszkańcach hotelu dla seniorów w Indiach. Ta podnosząca na duchu historia przypomina o tym, że nigdy nie jest za późno, by zacząć od nowa.

Bohaterką jest Maja Ostaszewska, polska aktorka teatralna i filmowa, grająca zarówno w spektaklach wybitnych reżyserów, jak i w serialach. W wywiadzie dla Zwierciadła odważnie mówi o demokracji, patriotyzmie, wolności w sztuce i wolności słowa: „Nie wiem, co będzie się działo w naszym kraju, kiedy ten wywiad się ukaże, ale obawiam się, że możemy się spodziewać wszelkich prób ograniczenia naszej wolności. A właśnie wolność – ta szeroko rozumiana – i jej potrzeba są czymś , co wyniosłam z domu.”

Polecane tematy bieżącego wydania:

  • TEMAT MIESIĄCA: Władza

Poczucie władzy może zrodzić się w każdym, bez względu na cechy osobowości. Jest przedmiotem pożądania i potężną siłą, której trudno się oprzeć. Z jednej strony daje energię do działania, podnosi samoocenę i kreatywność, z drugiej deprawuje i radykalnie zmienia zachowanie człowieka.

  • POROZMAWIAJMY O SEKSIE. Radość seksu, czyli bachantka w łóżku

Mężczyźni mogą się jej wystraszyć. Jaka jest? Nieskrępowana, dzika, wolna kochanka. Tylko jak się nią stać? Jak doświadczyć nieskrępowanej radości seksu? Czy to możliwe w relacji z obcym, czy tylko z ukochanym? Czym jest radość seksu i jak ją osiągnąć – wyjaśnia psychoterapeutka  Katarzyna Miller

  • SPOTKANIA: Marian Dziędziel. Życie jest piękne.

Jako człowiek – uparty i trudny, jako aktor – ambitny i wybitny. Marian Dziędziel w szczerej rozmowie opowiada o dorastaniu na śląskiej wsi, życiowych mistrzach i miłości do aktorstwa: „Aktorstwo uprawiam z całym oddaniem i całym wariactwem, na jakie mnie stać. A jeśli dostaję dobrą rolę, a ostatnio takie bywają, jestem bardziej niż szczęśliwy.”

  • WOKÓŁ NAS: Lustro naszych czasów. Gimbaza

Gimnazjalistom trudno zdefiniować swoją tożsamość, bo ta znajduje się w stanie budowy. Rozpoczynają burzliwy okres rozwoju i dorastania, są zwieszeni między światem dorosłych, a światem dzieci, między bajkami, a prowokacyjnymi zdjęciami w sieci. Przybliżamy świat i język „plemienia” gimnazjalistów.

Lutowe  wydanie miesięcznika „Zwierciadło” ukaże się w objętości  220 stron, w nakładzie 136 tys.  i w cenie 9,99 zł. (mutacja bez DVD) oraz 29,99 zł (mutacja z  DVD). Sprzedaż wydania jest wsparta ogólnopolską kampanią w Radio KOLOR, w Internecie (WP.PL, FILMWEB, Facebook, Zwierciadlo.pl), w prasie (miesięczniku Sens oraz dodatku do Gazety Wyborczej –Co Jest Grane) a także  w punktach sprzedaży prasy  (Empik jako Tytuł Dnia).

 

Wstecz