W czwartek 27 sierpnia br. ukazał się „Sens w Pracy” – wydanie specjalne miesięcznika „SENS” (Wydawnictwo Zwierciadło). Magazyn jest przewodnikiem po karierze zawodowej, z praktycznymi poradami uznanych ekspertów. Dedykowany jest wszystkim, którzy chcą stać się bardziej efektywni, zorganizowani i elastyczni w pracy lub marzą  o zdobyciu nowej, lepszej posady.

Czytelnicy będą mogli przeczytać m.in. o tym, że wielozadaniowość jest passe, wrażliwość i solidarność w pracy mogą być siłą, a mobbing niejedno ma imię. Ponadto poszukamy rozwiązań dla tych, którzy stracili pracę, dotychczasową – pragną zmienić na lepszą lub chcą rozpocząć działalność na własny rachunek. W numerze także: dress code w pracy oraz porady stylistki jak sprawić, by strój podkreślał nasze kompetencje, a nie odwracał od nich uwagę.

Jacek Santorski, wyjaśni jak połączyć to, co lubisz, z tym co się opłaca, Karolina Cwalina, podpowie jak przejść na swoje, Olga Kozierowska pomoże napisać cv i przygotować się do rozmowy kwalifikacyjnej, a Mateusz Grzesiak doda energii młodym.

Wybrane tematy wydania:

Planuj i zarządzaj” przedstawiamy skuteczne  sposoby na  sprawne zarządzanie czasem w pracy oraz  pokazujemy jak prawidłowa organizacja miejsca pracy, nie tylko przekłada się na lepszą efektywność, ale również pozwala nam uniknąć wielu schorzeń związanych z siedzącym trybem życia. Odpowiemy  na pytania: na co zwracać uwagę przy aranżacji przestrzeni?  O jakie elementy miejsca pracy warto zadbać?

”Jak nie zwariować w biurze” – podpowiemy, czego lepiej nie robić w pracy i jak radzić sobie w konfliktowych sytuacjach z trudnymi współpracownikami (m.in. „Leniem”, „Obrażalską” i „Sabotażystką”).

„Być liderem to sztuka” – wypracujemy skuteczne sposoby oraz  style zarządzania i komunikacji, które pozwolą Ci zostać managerem inspirującym i cieszącym się autorytetem wśród pracowników.

 

„Sens w Pracy” ukaże się w objętości 100 stron, w cenie 14,99 zł. Będzie dostępny na rynku przez 3 miesiące. Sprzedaż wydania wspiera promocja w prasie (miesięczniki „Zwierciadło”, „SENS”), w Internecie (zwierciadlo.pl, Facebook, Onet.pl, Wp.pl, e-darling.pl).

Wstecz