W SIERPNIOWYM WYDANIU MIESIĘCZNIKA  SENS,  KSIĄŻKA SEKS I ASTROLOGIA ORAZ STUDIA PODYPLOMOWE DO WYGRANIA

W czwartek, 23 lipca br. na rynku ukazało się sierpniowe wydanie miesięcznika „SENS” (Wydawnictwo Zwierciadło) z aktorką Kasią Zawadzką na okładce oraz książką „Seks i astrologia”. W numerze również konkurs dla czytelników „STUDIOWANIE MA SENS”, z wartościowymi nagrodami.

Tajemnice, sekrety i kłamstwa” to „temat numeru” sierpniowego wydania. Analizujemy w nim jak wpływają one na nasze życie. Kiedy  niszczą dobre relacje, szczęście i nie są do zaakceptowania, a kiedy ekscytują,  pociągają i nadają życiu kolor?

Wydawca przygotował dla czytelników prezent na lato – książkę „Sex i astrologia”– horoskop partnerski

dla dwojga. A w niej m.in. odpowiedzi na pytania: „jaki wpływ na kochanków mają ich zodiakalne cechy”

i „jak wybrać idealnego partnera”.  Książka zostanie dołączona do części nakładu (20 tys. egzemplarzy).

W sierpniowym wydaniu również:

  • Akcja STUDIOWANIE MA SENS”, w której czytelnicy mogą wygrać dowolnie wybrany kierunek podyplomowych studiów psychologicznych na Uniwersytecie Szkoły Wyższej Psychologii Społecznej o wartości 8 tys. zł., w jednym z pięciu miast: Warszawie, Wrocławiu, Poznaniu, Sopocie i Katowicach.
  • DEBATA, a w niej dyskusja o tym, czym jest współczesny patriotyzm i jak dziś walczyć o Polskę? Paulina Młynarska pyta o to swoich gości: Sylwię Chutnik, Ankę  Grzywacz, Rafała Betlejewskiego i Antoniego Pawlickiego.

Sierpniowe wydanie miesięcznika SENS ukaże się w objętości 132 stron, w nakładzie 70 tys. egz.  i w cenie 9,99 zł (wydanie z książką w cenie 13,99 zł). Sprzedaż wydania będzie wsparta kampanią w prasie: miesięczniku Zwierciadło, tygodniku Panorama (Londyn), internecie (Onet, WP, dziennik.pl, Zwierciadlo.pl, e-darling Facebook) oraz punktach sprzedaży (HDS, INMEDIO).

Wstecz