LIPCOWE WYDANIE MIESIĘCZNIKA  SENS Z DOROTĄ WELLMAN I KONKURSEM NA LATO

W czwartek, 25 czerwca br. na rynku ukaże się lipcowe wydanie miesięcznika SENS (Wydawnictwo Zwierciadło) z Dorotą Wellman na okładce, która Zdradza także, czy są ludzie, którzy jej nie lubią i czy to prawda, że jest ostra, za bezczelna i zbyt grubiańska.

Ludzie chętnie wykorzystują cudzą słabość. Wtedy wbijają nóż lub skaczą ci na pochylone plecy – mówi Dorota Wellman w rozmowie o wizerunku silnej kobiety, która wie, jak szybko stanąć na nogi i zawsze ma na wszystko odpowiedź. Zdradza także, czy boli ją krytyka innych oraz czy pozwala sobie na słabość.

Temat numeru: Kiedy opinia innych wzmacnia, a kiedy podcina skrzydła? Dążymy do tego by być w grupie, ale czy za każdą cenę? Nie sposób uciec przed ocenami, ale czasem warto zdobyć się na odwagę i pójść własną drogą. Psycholog Ewa Klepacka-Gryz, przygląda się wrażliwym miejscom i tłumaczy dlaczego krytyka boli i radzi jak budować zdrową niezależność. Coach Joanna Godecka przekonuje, żeby bronić własnego zdania, trzeba je najpierw mieć, a potem uznać, że jest cenne dla grupy.

Andrzej Depko radzi Co robić, gdy nie masz ochoty na seks? Nawet najwspanialszy seks wymaga zmiany oprawy, a czasem wyjścia z sypialni. Warto pamiętać o urozmaiceniu,  które sprawia, że te same  doznania smakują zupełnie inaczej.

Maria Rotkiel, w cyklu Dobry związek bierze pod lupę wspólny urlop. Czy jest on najlepszym testem dla par, który obnaża problemy zamiatane pod dywan na co dzień?

Ponadto w numerze, wyjątkowy konkurs na lato, w którym czytelniczki będą mogły wygrać m.in. pobyt w luksusowym Hotelu Spa Dr Irena Eris Polanica Zdrój. Znajdą również ekskluzywną biżuterię, kosmetyki oraz  książki Wydawnictwa Zwierciadło.

Lipcowe wydanie miesięcznika SENS ukaże się w objętości 132 stron, w nakładzie 55 tys. egz.  i w cenie 9,99 zł. Sprzedaż wydania będzie wsparta kampanią w prasie: miesięczniku Zwierciadło, tygodniku Panorama (Londyn), internecie (Onet, WP, dziennik.pl, Zwierciadlo.pl, e-darling Facebook) oraz punktach sprzedaży (HDS, INMEDIO).

Wstecz