W czwartek 5 marca br. ukazało się wydanie specjalne miesięcznika „SENS”- „Sens dla Ciała”   (Wydawnictwo Zwierciadło). Jest praktycznym przewodnikiem dla wszystkich, którzy pragną zachować zdrowie i formę we współczesnym świecie. To również kompendium wiedzy na temat holistycznego dbania o siebie.

Wydanie „Sens dla Ciała” jest skierowany do wszystkich osób pragnących zdrowo żyć, jak również do tych, którzy interesują się sportem i tematyką zdrowego odżywiania. Magazyn składa się z dwóch działów: Dieta i Fitness.

W pierwszym, czytelniczy znajdą 5 filarów zdrowej diety,  najnowsze hity w dziedzinie dietetyki i zdrowego odżywiania się oraz  9 sposobów na długowieczność. Ponadto, w wydaniu : sprawdzone porady ekspertów i trenerów gwiazd: Marioli Bojarskiej-Ferenc oraz Małgorzaty Worsztynowicz,  6-tygodniowy program psychodietetyki, czyli jak schudnąć na wiosnę, wspomagany zabiegami w SPA i domową kuracją dla urody.

W dziale Fitness, czytelniczki znajdą wskazówki, jak ćwiczyć z przyjemnością oraz dowiedzą się, co psychologowie sportu radzą początkującym. W temacie poświęconym  psychologii sportu,  pojawią się wskazówki, jaki sport pasuje do danej osobowości czyli cross fit dla ambitnych,  bieganie dla wytrwałych, joga dla poszukujących równowagi, taniec dla spontanicznych.

W wydaniu także, przegląd aktualnej mody sportowej, a także trzymiesięczny trening przed latem, wzmacniający ciało oraz psychikę, przygotowany specjalnie dla czytelniczek przez trenera personalnego – Tomasza Brzózkę.

„SENS dla CIAŁA”” ukazał się w objętości 100 stron, w cenie 14,99 zł. Będzie dostępny na rynku przez 3 miesiące. Sprzedaż wydania wspiera promocja w prasie („Zwierciadło”, „SENS”), w Internecie (zwierciadlo.pl, Facebook) oraz w punktach sprzedaży prasy.

Wstecz