W czwartek, 19 marca w sprzedaży pojawiło się kwietniowe wydanie miesięcznika “Zwierciadło” (Wydawnictwo Zwierciadło) ze specjalną akcją dla Czytelników NIEZŁA SZTUKA! Do numeru dołączono również PRZEWODNIK PO MODZIE I URODZIE na sezon WIOSNA/LATO 2015 (32 strony ekstra). Do części nakładu został dołączony zestaw kosmetyków Perfecta BioLaser – krem oraz serum.

W ramach akcji NIEZŁA SZTUKA! Czytelnicy mogą skorzystać z kuponów upoważniających do bezpłatnych wejść (weekend 11-12 kwietnia) do muzeów, galerii sztuki a także oprowadzeń kuratorskich w całej Polsce. Do udziału w tym przedsięwzięciu dołączyli m.in. Muzeum Sztuki Nowoczesnej, Narodowa Galeria Sztuki Zachęta, Muzeum Narodowe w Warszawie, MCK, Muzeum Sztuki Współczesnej MOCAK w Krakowie, Muzeum Sztuki w Łodzi, Muzeum Narodowe we Wrocławiu i inne.

Do wydania dodano 32 strony z subiektywnym PRZEWODNIKIEM PO MODZIE I URODZIE. Czytelniczki znajdą tu inspiracje z polskich i zagranicznych wybiegów a także propozycje na makijaż i fryzury w sezonie wiosna/lato 2015. Do części nakładu zostanie dołączony także zestaw pełnowartościowych kosmetyków Perfecta BioLaser – krem oraz serum.

W numerze II część przewodnika onkologicznego z cyklu NIE-BO-RAK (25 dodatkowych stron) z poradami nt. postępowania w chorobie. W tej części przewodnika proponujemy m.in. konwencjonalne metody leczenia wraz z terapiami  wspierającymi.

GWIAZDA NUMERU

Aktorka Magdalena Walach opowiada nam o swoich wątpliwościach do ukończonego kierunku studiów, czyli aktorstwa oraz o poświęceniu jakie niesie za sobą ten zawód. Na szczęście, znajduje na to wszystko przeciwwagę, bo „gdy zostaje się mamą, wiele rzeczy się zmienia. To największe wyzwanie życia (…)”.

WYBRANE TEMATY BIEŻĄCEGO WYDANIA:

TEMAT MIESIĄCA: UZALEŻNIĆ MOŻE WSZYSTKO

Czy zawsze zdajemy sobie sprawę z naszych uzależnień od czegoś lub kogoś? I jak temu przeciwdziałać?  Jak rozpoznać co jest zaburzeniem a co nałogiem? Podpowiadamy, jak zintegrować  duszę z ciałem i nie dać się wciągnąć w nałóg.

SPOTKANIA: CARLA BRUNI. GŁÓD MUZYKI ZAWSZE WRACA

Przez lata przy jej nazwisku pojawiały się kolejne hasła typu: słynna modelka, żona prezydenta Francji. A od ponad dekady także wokalistka i kompozytorka. W tym numerze zdradza, jak wręcz chorobliwie była nieśmiała, a z gitarą stawała się czarującą nastolatką, przynajmniej w swoim mniemaniu.

ŻYCIE WEWNĘTRZNE: MÓJ BYŁY BYŁ LEPSZY W ŁÓŻKU.

Co robić, kiedy serce wybrało, ale libido wzdycha albo ziewa?  Czy rozwiązaniem jest seks z kochankiem? A może  zamiast tego  można ponegocjować z partnerem zmiany nudnych przyzwyczajeń w łóżku.

CIAŁO TO JA: CO BOLI, GDY BOLĄ PLECY

Plecy tego, kto doświadcza długotrwałego stresu, przypominają tarczę wojownika. Żyjącego w wiecznym rygorze są proste jak deska. By uleczyć plecy, potrzeba wglądu w siebie i zmiany przekonań na temat tego, kim jestem i kim mam prawo być, a nie tylko gimnastyki i zmiany nawyków ruchowych

Kwietniowe wydanie miesięcznika „Zwierciadło” ukazało się w objętości 272 stron, w nakładzie    152 tys. egz. i w cenie 9,99 zł (mutacja bez kremów) oraz 12,99 zł (mutacja z kremami). Sprzedaż wydania jest wsparta ogólnopolską kampanią w Internecie (Onet, WP, FILMWEB, Facebook, Zwierciadlo.pl), w radiu (Radio RMF Classic, Kolor, RDC),  prasie (dodatku do Gazety Wyborczej – Co Jest Grane, miesięczniku Sens) oraz punktach sprzedaży.

 

Wstecz