KWIETNIOWE WYDANIE MIESIĘCZNIKA SENS Z MELĄ KOTELUK, MARIĄ ROTKIEL I ANDRZEJEM DEPKO

W czwartek, 26 marca br. na rynku ukazało się kwietniowe wydanie miesięcznika „SENS” (Wydawnictwo Zwierciadło). W numerze kwietniowym bohaterką okładki jest wokalistka, Mela Koteluk, która mówi o tym,  jak zamienia wady w zalety oraz jak się czuje w roli pracodawczyni.

W aktualnym numerze w wywiadzie okładkowym wokalistka Mela Koteluk, opowiada jak walczy z nieśmiałością i w jaki sposób nagła i spektakularna kariera wpłynęła na jej codzienne życie.

Manuela Gretkowska, Małgorzata Halber i Wojciech Eichelberger, opowiadając o swoich nałogach i przyzwyczajeniach,  wspólnie z Pauliną Młynarską próbują znaleźć odpowiedź na pytanie: Czy wszyscy jesteśmy uzależnieni  oraz  co tkwi u źródeł tego problemu? Ponadto  opowiadają o własnych nałogach.

W kolejnym odcinku nowego cyklu „Seksualność”, poświęconego sferze intymnej w relacji z partnerem, seksuolog Andrzej Depko, analizuje zachowania , które niszczą namiętność  w sypialni.

Maria Rotkiel w autorskiej rubryce „Dobry związek” wyjaśnia, że intymność to nie tylko seks, ale też szacunek, akceptacja i dbanie o strefę „my“.  Radzi także, jak dbać o tę strefę w związku z pełną świadomością i bez wstydu.

Małgorzata Ohme w cyklu „Będę mamą”, rozważa, czy córki muszą być takimi matkami, jak ich matki oraz jaki mamy realnie na to wpływ.

W temacie numeru pt:. „Ucz się na błędach”, zastanawiamy się,  jak zmienić nawyki, które utrudniają życie oraz w jaki sposób utrwalać nowe, które pomagają.

Kwietniowe wydanie miesięcznika „SENS” ma objętość 132 stron, ukaże się w nakładzie 55 tys. egz. i w cenie 9,99 zł. Sprzedaż numeru jest wsparta kampanią prasową: „Zwierciadło”, tygodnik „Panorama” (Wyspy Brytyjskie), Internecie (Zwierciadlo.pl, Onet.pl, WP.pl, Facebook, e-darling, zet.pl, dziennik.pl) oraz punktach sprzedaży prasy.

Wstecz