W czwartek, 16 października na rynku ukaże się listopadowe wydanie miesięcznika “Zwierciadło” (Wydawnictwo Zwierciadło).  Do części nakładu magazynu dołączona została książeczka z płytą DVD z filmem „Wypisz, wymaluj …miłość. To polska premiera na DVD tego filmu z laureatką Oscara Juliette Binoche i nominowanym do Oscara Clivem Owenem, w rolach głównych.

Bohaterką okładki jest aktorka Kamilla Baar. W wywiadzie dla Zwierciadła opowiada o równowadze w życiu oraz o tym, czym kieruje się podejmując najważniejsze życiowe decyzje „miałam w swoim życiu etap, kiedy byłam totalna Włoszką. Ale takiej siebie nie lubiłam. Tak naprawdę zagłuszałam to, co myślę i czuję. Emocje rządziły moim życiem, a nie ja.” Aktorka mówi o tym, co jest dla niej istotne w relacjach między kobietami.  Wyznaje również  jaka jest jej tajemnica .

Wydawca przygotował również ogólnopolską akcję  „Jesień w dobrym humorze”. W numerze do wygrania m.in. wycieczka na Zanzibar oraz weekendy w Spa.  W prezencie dla czytelniczek rabaty na zakupy, kosmetyki oraz stylizację włosów a  także bezpłatna muzyka i audiobooki do pobrania.

 

 

Listopadowe wydanie „Zwierciadła” ukazało się w objętości  224 stron, w nakładzie 140 tys. egz. Cena wydania z dodatkiem wynosi 29,99 zł (mutacja bez dodatku 9,90 zł). Sprzedaż wydania jest wsparta ogólnopolską kampanią w Internecie (Onet, WP, Film Web,  Facebook, Zwierciadlo.pl), Radiu ZET, Radiu Kolor, Romance TV, miesięczniku Sens oraz punktach sprzedaży.

Wstecz