W czwartek, 21 sierpnia br. na rynku ukazało się wrześniowe wydanie miesięcznika „SENS” (Wydawnictwo Zwierciadło). Bohaterką okładki i rozmowy prowadzonej przez Magdę Mołek jest Maria Seweryn. W  numerze także konkurs „STUDIOWANIE MA SENS”, w którym do wygrania są studia podyplomowe o wartości 13 000 zł oraz KUPONY RABATOWE na zakupy w całej Polsce.
Nowym autorem oraz moderatorem cyklu debat została dziennikarka Paulina Młynarska. W bieżącym numerze w debacie stawiamy pytanie: Czy można w Polsce zrobić karierę „bez papierka” oraz po co komu dyplom i szkoły.  Paulina Młynarska rozmawia z Szymonem Majewskim, Mateuszem Szlachtyczem oraz prof. Wiktorem Osiatyńskim.

W cyklicznym, autorskim wywiadzie Magda Mołek pyta swoich rozmówców o ich życiowe wybory, najtrudniejsze decyzje i powody do dumy. W bieżącym  wydaniu bohaterką wywiadu jest Maria Seweryn, która otwarcie mówi o tym, jak godzi rolę matki, aktorki i menedżerki oraz jakiego mężczyzny nie może spotkać.
We wrześniowym wydaniu specjalnie dla czytelniczek magazynu, został przygotowany konkurs „STUDIOWANIE MA SENS”. W ramach akcji, uczestnicy mogą wygrać dowolnie wybrany kierunek podyplomowych studiów psychologicznych w szkole Wyższej Psychologii Społecznej w dowolnie wybranym mieście o wartości 8 tys. zł., oraz Podyplomowe Studia Organizacji Wydarzeń i Sponsoringu w Wyższej Szkole Promocji w Warszawie, o wartości 5 tys. zł.
W  weekend, 13-14 września, w ramach kolejnej już edycji akcji „Zakupy z klasą”, na czytelniczki czekają zniżki do 50% w ponad 2500 sklepach, aptekach, salonach optycznych i księgarniach w całej Polsce.

Wrześniowe wydanie miesięcznika „SENS” ukazuje się w objętości 140 stron, w nakładzie 55 tys. egz. i w cenie 9,90 zł. Sprzedaż wydania jest wsparta kampanią w TV Romance TV, radiu RDC Polskie Radio, Radiu Kolor, miesięczniku Dobre Wnętrze, Moje Mieszkanie, Zwierciadło, portalu FilmWeb, Internecie (Zwierciadlo.pl, Onet, WP, Facebook, dziennik.pl)oraz punktach sprzedaży prasy.

Wstecz