W czwartek, 26 czerwca br. na rynku ukazało się lipcowe wydanie miesięcznika „SENS” (Wydawnictwo Zwierciadło). Bohaterką okładki i rozmowy prowadzonej przez Magdę Mołek jest Anna Dereszowska- niezwykle charyzmatyczna i utalentowana aktorka filmowa oraz teatralno-musicalowa.

W lipcowym wydaniu specjalnie dla czytelniczek został przygotowany wielki konkurs LATO Z SENSEM, a w nim ekskluzywne nagrody do wygrania, m.in. pobyty weekendowe w SPA, biżuteria, perfumy, torebki oraz kosmetyki. Ponadto w numerze do wygrania zaproszenia dla par na konsultacje z sex coachem.

Najciekawsze tematy bieżącego wydania:

· Anna Dereszowska – W szczerej rozmowie z Magdą Mołek opowiada o tym, co w życiu daje jej siłę, czym dla niej jest terapia oraz  dlaczego przestała być samowystarczalna

· Maciej Stuhr i Anna Wyszkoni opowiadają o życiowych zmianach.

· Temat numeru: TERAZ TY! Zostań bohaterem swojego życia – Trenerzy rozwoju osobistego radzą jak sprawić, by życie wyglądało tak, jak zawsze pragnęliśmy. Co zmienić, by nadać swojemu życiu sens i poczuć, że jest się we właściwym czasie, we właściwym miejscu i z właściwą osobą.

· Debata: PO CO NAM SEKS? O tym, jak mądrze oswajać dzieci z seksualnością i nie dać się presji bycia sexy 24 godziny na dobę, rozmawiają: Alicja Długokęcka, Małgorzata Ohme, Andrzej Depko,

· TWÓJ ROZWÓJ ZMIANOODPORNI ATAKUJĄ – chodzą na kolejne szkolenia i terapie, zmieniają partnerów, pracę ale nadal pozostają w tym samym miejscu. Psychologowie analizują „zmianoodpornych” i podpowiadają jak pracować nad sobą by nie dołączyć do grona odpornych na zmiany.

· COACHING KARIERY – „Jedni przeżyją, inni zginą” – Jak utrzymać pracę i uniknąć zwolnienia.

KOCHAM CIĘ I INNE KŁAMSTWA – opowiadanie Andrzeja Saramonowicza

Wstecz