Magazyn „Zwierciadło” ma nową redaktor naczelną. Stanowisko to objęła dziennikarka prasowa i telewizyjna Katarzyna Montgomery.

Katarzyna Montgomery przez osiem lat (1993–2001) zajmowała się sprawami społecznymi i politycznymi w „Gazecie Wyborczej”. Następnie w latach 2001–2006 w dwutygodniku „Viva!” była szefową działu krajowego, zastępcą redaktora naczelnego i redaktor naczelną. Kierowała także redakcją „Życie jest piękne” – weekendowego dodatku do „Dziennika”. Stworzyła kobiecy ogólnotematyczny portal Republikakobiet.pl Od 2007 roku prowadzi w telewizyjnej Czwórce program „Mała Czarna”.

Grupa Zwierciadło to rozwijający się holding medialny. Pierwszy tytuł należący do Grupy – magazyn „Zwierciadło” – zadebiutował na polskim rynku w 1957 r. W ubiegłym roku „Zwierciadło” zostało uznane przez Media Marketing za Magazyn Roku 2010. Zgodnie z przyjętą strategią dywersyfikacji Grupa rozszerza portfolio o kolejne marki, dedykowane nowym odbiorcom. Dzisiaj w skład Grupy wchodzi także magazyn psychologiczny „Sens”, portal społecznościowy Zwierciadlo.pl, dział książek, magazyn „Cars” i spółka Novimedia Custom Publishing. Zespół Grupy liczy 80 osób.

Wstecz