W ramach swoich obowiązków nadzoruje działalność spółki Novimedia – w tym m. in. jest odpowiedzialna za strategię rozwoju i wdrożenie standardów Grupy. Zarządza także portalem Zwierciadlo.pl i polityką PR na poziomie Grupy.

Od stycznia pełniła obowiązki dyrektora ds. rozwoju i komunikacji Grupy.

W latach 2004–2010 była dyrektorem zarządzającym w MDI Strategic Solutions – agencji doradztwa strategicznego i PR. Odpowiedzialna m.in. za współtworzenie strategii rozwoju firmy i nadzór merytoryczny nad międzynarodowymi i polskimi projektami kluczowych klientów (m.in. Mercuria Energy Group Ltd, KGHM, Spectra Holding): doradztwo strategiczne, kryzysowe, przygotowanie strategii public affairs i public relations, raporty branżowe. Jest absolwentką wydziału prawa i administracji.

Grupa Zwierciadło to rozwijający się holding medialny. Pierwszy tytuł należący do Grupy – magazyn „Zwierciadło” – zadebiutował na polskim rynku w 1957 r. W ubiegłym roku „Zwierciadło” zostało uznane przez Media Marketing za Magazyn Roku 2010. Zgodnie z przyjętą strategią dywersyfikacji Grupa rozszerza portfolio o kolejne marki, dedykowane nowym odbiorcom. Dzisiaj w skład Grupy wchodzi także magazyn psychologiczny „Sens”, portal społecznościowy Zwierciadlo.pl, dział książek, magazyn „Cars” i spółka Novimedia Custom Publishing. Zespół Grupy liczy 80 osób.

Wstecz